ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Розробка сайтів та додатків на Laravel

Ми, компанія SECL Group, одні з тих, хто вміє розробляти і підтримувати великі сайти та додатки на основі фреймворку Laravel.

Переваги створення веб-проектів з Laravel:

  • Легкість в навчанні. Більшість можливостей фреймворку добре задокументовані, є як англомовні версії документації, так і російськомовні переклади. Фреймворк містить в собі безліч хороших рішень, які дуже легко використовувати для власних цілей.
  • Використання Composer. Composer — це менеджер залежностей, який дозволяє дуже легко і зручно завантажувати потрібні вам бібліотеки. Всі модулі повністю поширюються під відкритою ліцензією, написані і відтестовані багатьма ентузіастами з усього світу і містять в собі безліч відмінних рішень, які ви можете спокійно переробити під себе. Також версії бібліотек завжди автоматично оновлюються, і це ніяк не впливає на працездатність вашої системи. А якщо і впливає, то тільки в кращу сторону 🙂
  • Регулярний вихід нових версій. Нові версії даного фреймворку виходять приблизно кожні півроку. Нещодавно ще був реліз Laravel5, а вже світ побачити встигла версія 5.1, де виправлені недоліки попереднього релізу.
  • Eloquent ORM або Object-relational mapping. Технологія програмування, яка заснована на зв’язку таблиць бази даних з моделями об’єктно-орієнтованих мов програмування, створює свою «віртуальну об’єктну базу даних», тобто сутність.

Саме використання такого підходу дуже зручне через ряд причин:

1) Програмістові неважливо, яка СУБД обробляє запит: MySQL або PostgreSQL, програміст працює з сутністю, а не з базою даних. У будь-який момент, якщо така потреба виникне, можна поміняти СУБД без втручання в код.

2) Дуже зручна система маппінгу між двома або більше сутностями. Робиться все це за допомогою вбудованого функціоналу, явно і без зайвого клопоту. Вам потрібно тільки викликати функцію, яка відповідає за певний тип зв’язку, вказати, з якою сутністю ви будете зв’язуватися, і додаткові параметри, якщо вони необхідні.

3) Більшість функціоналу для роботи з даними є вже з коробки. Якщо вам потрібно розширити якісь можливості, це неважко зробити.

5. Швидкість роботи програми. Laravel підтримує уніфіковане API для використання різних систем кешування. Налаштувати кеш можна за допомогою файлу app / config / cache.php. Тут ви можете налаштувати зручну вам систему кешування. За замовчуванням в Laravel є такі системи як Memcached і Redis, які найбільш часто використовуються програмістами.

6. Безпека. CSRF-захист. За замовчуванням Laravel надає захист вашого додатку від підробки міжсайтових запитів (CSRF) за допомогою CSRF-токенів. Якщо ви використовуєте клас Form для генерації вашої форми, то csfr ключ підставляється автоматично, в іншому випадку вам потрібно виконати вставку наступного коду:

Після кожного запиту, відмінного від GET-типу, йде перевірка на відповідність ключів, і якщо ключ не збігається, користувачеві дія не буде дозволена.

7. Шифрування. Laravel дає можливість до стійкого шифрування даних за алгоритмом AES, які використовують розширення mcrypt для PHP.

Ознайомитися з прикладами і портфоліо компанії по PHP (Laravel Framework) можна на сторінці робіт. Також можуть надаватися приклади коду за запитом клієнта.

Потрібна консультація? Звертайтеся, ми допоможемо!

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»