ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Верстка (Фронтенд розробка)

Наша компанія має великий досвід у верстці найскладніших інтерфейсів. У сучасному світі існує велика різноманітність пристроїв, на яких може бути переглянутий сайт (мобільні телефони, планшети, смарт-годинник і т.д.). Фахівці компанії приділяють велику увагу адаптивній верстці, для створення якої часто використовують такі популярні фреймворки, як Bootstrap і Foundation.

Чому важлива адаптивна верстка?

 • Тенденції. Технології стрімко розвиваються і все більше людей використовують різні мобільні гаджети для відвідування сайтів в інтернеті, тому основною перевагою адаптивної верстки вважається її орієнтація під мобільні технології, а не тільки під стаціонарні комп’ютери.
 • Кросбраузерність. Кросбраузерна верстка має на меті відображення сайту з ідентичною видимістю в різних популярних браузерах, таких як Chrome, Firefox і інших. Для того, щоб ресурс коректно відображався в кожному браузері, варто взяти до уваги і врахувати особливості кожного з браузера.
 • Кросплатформність. Це означає, що можна буде повноцінно працювати з сайтом незалежно від того, з якого пристрою зайшов користувач та яка в нього встановлена операційна система. Простіше кажучи, кросплатформність — це коли аплікація працює на різних операційних системах.
 • Універсальність. Завдяки адаптивній верстці сайт виглядає однаково привабливо як на комп’ютері, так і на всіх мобільних пристроях. Варто відзначити, що також буде один загальний html-код для всіх версій сайту.
 • Єдиний URL. Це дуже позитивно для соціального трафіку, так як за статистикою щомісяця кількість мобільних користувачів тільки збільшується. Один адресний URL для десктопної і мобільної версії полегшують пошук і індексацію інформації.
 • SEO. Вебсайт, який має одну і ту ж адресу, швидше просувається в пошукових системах, а це важливий фактор як для маркетингу, так і для розвитку бізнесу в цілому. Також Google рекомендує використовувати адаптивний дизайн для підвищення ранжирування в пошуковій видачі.
 • Єдиний контент для всіх пристроїв. Цей фактор дозволяє легко редагувати і оновлювати вміст, пристосовуючись під всі пристрої одночасно.

Які перваги фронтенд розробки у нас?

 • Сайт з адаптивним дизайном буде отримувати більше лояльності і довіри.
 • Не доведеться думати про мобільну версію сайту і стикатися зі всілякими проблемами, які з нею пов’язані.
 • Показник кількості відмов на сайті знизиться, а поведінкові фактори підвищаться.
 • Сайт активно почне підніматися по позиціях у видачі пошукових систем.
 • 21 квітня 2015 року Google запустив новий mobile-friendly алгоритм, тому вкрай важливо, щоб сайт був адаптований під мобільні пристрої, в іншому випадку він буде займати низькі позиції в пошуковій видачі.
 • 5 травня 2021 Google анонсувала запуск Web Vitals — важливі показники для оцінки якісного сайту: швидкість завантаження, інтерактивність і візуальна стабільність. Ці показники є критичними в процесі визначення якості сайту, і більшість з них стосується фронтенд частини. Більшість сайтів терміново потребує адаптації та покращень, щоб підвищити показники та не втратити позиції, і ця послуга є ідеальним рішенням для компаній, які не мають штатних фронтендерів чи «вільних рук», щоб привести сайт у відповідність до нових потреб Google та покращити показники Core Web Vitals.

Замовляйте верстку, і ми зробимо її ідеально, буквально Pixel Perfect 😉

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»