ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Створення сайтів і додатків на Python / Django

Ми — команда, яка на вітчизняному ринку одна з небагатьох має власну штатну команду фахівців з мови програмування Python і веб-фреймворку Django, а також досвід розробки веб-орієнтованих додатків, порталів та соціальних мереж на цій мові.

В основному ми спеціалізуємося на складних веб-розробках, в тому числі порталах і соціальних мережах з високими вимогами по навантаженню і безпеці.

Переваги мови Python:

1. Швидкість і якість розробки. Python є сучасною мовою і надає можливість швидкої розробки в порівнянні з багатьма іншими, в тому числі PHP і Java, що робить розробку більш економічною. Сама по собі мова має інтуїтивно зрозумілий синтаксис, гарну бібліотеку класів, що дозволяють зосередитися безпосередньо на основному завданні, а не написанні великого числа різноманітних абстракцій. Велике число необхідних абстракцій вже присутнє в базі бібліотек мови, вони протестовані і стабільні. А це робить продукти якісними, а терміни розробки коротшими.

2. Підтримка продукту, написаного на Python, перестає бути страшною проблемою. Це досягається високою чистотою і лаконічністю кодової бази, яку забезпечує синтаксис мови.

3. Стабільність мови і велика спільнота. Python відрізняється стабільними версіями мови і самого коду. Крім того, у нього велике ком’юніті послідовників і багато різноманітних напрацювань.

4. Швидкодія і навантаження. Швидкодія коду, написаного на Python, як і в більшості випадків, визначається не тільки якістю коду, але і завданнями, які вирішує цей код. Python чудово працює в однопоточних додатках (набагато швидше, ніж інші популярні інтерпретовані мови: PHP, Perl, Ruby і т.д.), але, природно, що він не буде швидшим за компіляційну мову C. Однак, для вирішення цієї проблеми був спеціально створений Cython . Для складних обчислень, що вимагають високої швидкості роботи і стійкість до навантажень ми можемо скористатися зв’язком Python + NumPy або ж мігрувати код в C-модуль і таким чином досягти необхідної швидкодії. Що стосується багатопоточних додатків — просто використовуємо модуль multiprocessi ng, який дозволяє робити багатопотокові програми швидшими, в порівнянні з реалізаціями на інших скриптових мовах. Можна зробити висновок, що високонавантажені проекти дійсно краще, простіше і швидше писати на Python.

5. Популярність. Сама мова Python і фреймворк Django відносно молоді, але його вже використовують такі гіганти, як Google, Яндекс, Pinterest, Reddit, Dropbox, Washington Times, Disqus і багато інших.

6. Документація. У Python / Django відмінна документація, що знижує собівартість навчання розробників, створення, розвитку та підтримки проектів.

Ми давно працюємо на ринку веб-розробки і прийшли до Python / Django еволюційним шляхом. Спробувавши майже всі популярні мови програмування під веб, ми зупинилися саме на Python, як одній з основних наших мов. Нашим програмістам дійсно подобається писати на цій мові і ми отримуємо від роботи задоволення, що, безумовно, позитивно позначається на проектах наших клієнтів, адже тільки працюючи з душею, можна отримати справді приголомшливий результат.

Ця мова в основному застосовується в країнах з розвиненим ІТ сектором, а в східній Європі він тільки починає набирати обертів. Тільки найбільш інноваційні компанії працюють з цією мовою в Україні та Росії.

За запитом ми надамо портфоліо по Python / Django, можемо показати приклад коду і обговорити більш детально наші можливості при особистій зустрічі.

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»