ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Розробка на AngularJS

У нас є великий досвід розробки та підтримки Front-end частини проектів на основі фреймворку Angular і велика штатна команда фахівців. Саме Angular є однією з основних технологій нашої компанії.

В даний час з’являється все більше різноманітних фреймворків і бібліотек на базі JavaScript. Лідируючі позиції серед клієнтських технологій займають Angular, React і Vue.

Angular часто називають MVW (Model-View-Whatever) фреймворк і серед головних переваг для стартапів і компаній: швидке написання коду, швидке тестування будь-якої частини програми та двостороння прив’язка даних (зміни в back-end відразу ж відображаються на призначеному для користувача інтерфейсі). З моменту його виходу екосистема цього фреймворку вийшла за межі уяви. Зараз його заслужено називають найбільш використовуваним фреймворком для розробки односторінкових додатків (SPA, Single-Page-Applications) і він може похвалитися найбільшою ком’юніті розробників.

Angular надається з великою кількістю функцій, які дозволять розробити все від веб до мобільних додатків. Фреймворк побудований на TypeScript від Microsoft з прицілом на те, щоб зробити JavaScript більш гнучким і привабливим для великих підприємств. Функції Angular мають архітектуру на основі компонентів, покращений DI (dependency injection — впровадження залежностей).

Dependency Injection використовується Angular майже всюди — значить, це дає можливість змінювати поведінку фреймворка дуже гнучко: можна вдаватися в певні процеси роботи, наприклад, сконструювати роути на старті продукту; можна повністю замінювати деякі частини продукту своїми. Крім цього, DI в Angular настільки гнучкий, що дозволяє реалізовувати на ньому багато добре відомих патернів, таких як Singleton, Factory, Facade і т.д. DI використовується, починаючи від взаємодії компонентів, і закінчуючи створенням сервісів для відображення модальних вікон або нотифікацій користувачеві. І, звичайно, вся робота з back-end’ом побудована через сервіси і DI. Ефективний сервіс логів, міжкомпонентна взаємодія і багато іншого. Angular є найкращим варіантом для корпоративних додатків або для середовищ програмування з високими стандартами коду.

Angular розроблений Google і використовується Google, Wix, weather.com, healthcare.gov, Forbes і багатьма іншими компаніями.

Переваги створення веб-додатків за допомогою AngularJS:

  • Підтримка веб-компонентів

Веб-компоненти Angular засновані на новому стандарті веб-компонентів, на відміну від закритої системи модуляризаціі AngularJS. На практиці це означає, що Angular дає можливість безпосередньо використовувати будь-який компонент, написаний як Web Component, не вдаючись до коду верстки.

  • Використання TypeScript

Найбільша комерційна перевага TypeScript полягає в його інструментарії. Ця мова дає можливості сучасного автозаповнення, навігації та рефакторингу. Такі інструменти стають практично незамінними при роботі з великими проектами.

  • Відмінна продуктивність

Angular2 не проводить глибокий порівняльний аналіз об’єктів. Якщо якийсь елемент додати в масив даних, зміна шляху не буде виявлена. Це стосується і властивостей об’єкта, поки вони не пов’язані безпосередньо з View.

  • Angular CLI

CLI фреймворку Angular дає можливість з легкістю створювати додаток, який працює за замовчуванням. Це відповідає кращим сучасним тенденціям.

Angular — наш основний фреймворк, який ми застосовуємо. У портфоліо можна знайти багато проектів, в яких ми його використовували.

Телефонуйте-пишіть, ми завжди готові вас проконсультувати!

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»