ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Розробка веб-проектів на Node.js

У нас є відмінна команда, яка розробляє проекти на основі платформи JS / Node.js. І більше того, це одна з наших основних спеціалізацій для back-end розробки, тому у нас досить великий досвід розробки на цій технології.

В основному Node.js використовується для розробки складних стартапів або внутрішніх корпоративних систем, в зв’язку з чим від наших фахівців необхідний досить хороший рівень, що ми готові забезпечувати.

Основні переваги платформи Node.js:

  • Сучасна технологія. З усіх платформ і мов програмування Node.js — одна з наймолодших, але вже зараз на ній розробляється дуже великий відсоток всіх нових технологій. Вся справа в тому, що останнім часом у нативного JS з’явилося дуже багато цікавих можливостей і він швидко вийшов на перше місце в світі, а конкретно Node.js є єдиною популярною технологією для back-end і програмісти з усього світу зараз активно переходять на цю мову.
  • Швидкість розробки. Так як технологія досить нова, в неї увійшло багато дуже сучасних і корисних концепцій. Наприклад, на Node.js можна створювати легковагові REST / JSON інтерфейси, що значно пришвидшує розробку.
  • Продуктивність. Ця платформа — справжня знахідка для швидкого сучасного вебу, так як вона дозволяє робити багато операцій на стороні браузера, повторно використовувати код, опрацьовувати тисячі запитів і загалом відгук від сервера дуже швидкий. Аплікації, розроблені на ній, буквально літають!
  • Активна спільнота. Фанів Node.js в світі вже дуже багато і спільнота дуже активна. Постійно розробляються нові сучасні рішення, які позбавлені недоліків старих напрацювань на інших мовах.
  • Великі проекти. На цій платформі вже зроблені або переписані величезні проекти, наприклад, LinkedIn, Walmart, PayPal та інші повністю або частково використовують JS і Node.js.
  • Напрацювання. Сама платформа має дуже великі можливості «з коробки», а також величезну кількість готових рішень, число яких швидко зростає.
  • Інтеграція з Vue, Angular, React. В даному випадку все це JS, а значить він добре інтегрується між собою і один розробник може працювати з front-end і back-end, що теж сильно економить час на розробку.

І хоча це молода технологія, дуже багато нових проектів пишуться на ній. Особливо стартапи люблять її. Так що писати на цій технології в більшості дуже правильне рішення, і ми готові вам допомогти з цим.

Ви завжди можете проконсультуватися на рахунок доопрацювання старого проекту або розробки нового. Телефонуйте-пишіть, завжди раді!

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»