ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Розробка на React.js

Наші фахівці створюють і підтримують величезні сайти на основі технології React. Саме ця технологія є трендом розвитку декілька останніх років як в світі, так і у нас в компанії.

Незважаючи на той факт, що це більше бібліотека, ніж фреймворк. Вона стоїть за призначеним для користувача інтерфейсом Facebook і Instagram, показуючи свою ефективність всередині динамічних додатків з високим трафіком (пропускною спроможністю).

Він по праву вважається найбільш швидкозростаючим JS фреймворком: на сьогодні налічується близько 1000 авторів Github. У MVC (Model-View-Controller) моделі React діє як «V» і може бути легко інтегрований в будь-яку архітектуру. Завдяки використанню віртуального DOM-дерева він забезпечує більше зростання продуктивності. Більше того, компоненти React можуть бути створені і повторно використані в інших додатках або навіть передані для загального використання.

React робить розробку додатків простою і легкою для розуміння. Крім того, він може ідеально підійти для складних, значних програмних рішень з високим ступенем навантаження. Ця бібліотека розроблена і підтримується Facebook-ом. React також використовують в Airbnb, Uber, Netflix, Twitter та багатьох інших проектах.

Переваги стверення веб-додатків за допомогою React.js:

  • Абсолютний розподіл даних від їх представлення

React дає трохи більше, ніж просто представницький рівень. Незважаючи на те, що компоненти React мають концепцію «станів» (state), він більше підходить для короткочасного зберігання.

  • Прив’язка до DOM нас не турбує

Якщо за останні 5 років ви вже писали якийсь Front-end компонент з / без фреймворку, ви розумієте всі складнощі функціоналу елементів DOM. Незважаючи на те, що React вирішує це питання також, він розподіляється на кілька областей коду за принципом єдиної відповідальності.

  • React.js не є фреймворком

React — бібліотека, що надає декларативний метод визначення компонентів UI. React DOM — це асоційована бібліотека, яка забезпечує рендеринг і DOM diffing. Redux — це бібліотека, яка забезпечує зберігання даних, а React-Redux з’єднує React і Redux.

Подивитися наші проекти на цій технології ви можете в портфоліо. У нас багато великих проектів на постійній підтримці, звертайтеся.

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»