ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Розробка сайтів та додатків на базі Symfony

Фахівці SECL Group володіють значним досвідом створення та підтримки сучасних великих сайтів і сервісів на PHP і фреймворку Symfony.

Основний пріоритет компанії — складні веб-сервіси, до яких висуваються високі стандарти з безпеки і навантажень.

Детальніше про можливості та переваги Symfony:

  • Оперативність розробки. Існує великий перелік різних фреймворків. Але щодо швидкості розробки саме Symfony останньої версії впевнено перевершує альтернативні варіанти. Даний фреймворк зарекомендував себе оптимальним співвідношенням швидкості розробки та якості отриманого результату.
  • Безпека роботи. В основі даного фреймворка передбачені алгоритми безпеки, хоча багато що залежить безпосередньо від виконавця.
  • ORM. Дозволяє абстрагуватися від реалізації збереження даних з можливістю вибору будь-якої бази даних при проектуванні і розгортанні проекту.
  • Значна популярність. Symfony входить в категорію найбільш популярних фреймворків, які працюють на базі PHP. Завоював широке визнання серед багатьох гігантів ринку, в числі яких Yahoo !, Delicious, phpBB, Drupal, W3C та інші визнані проекти.
  • Швидкодія і навантаження. Прошарок кешування (код, конфігурація, http, DB) дозволяє Symfony відрізнятися стабільністю і продуктивністю при високих навантаженнях.
  • Спільнота і документація. Symfony набув значної популярності, сформована велика і професійна документація, налагоджена робота спільноти розробників, що робить підтримку готових проектів набагато доступнішою, надійнішою і не супроводжується при цьому проблемами при роботі.

Фахівці компанії мають у своєму розпорядженні значний досвід веб-розробок, за роки роботи оцінивши переваги та можливості Symfony. В процесі роботи змогли оцінити особливості всіх поширених фреймворків на PHP, додатково переконавшись у перевагах саме Symfony. У своїй роботі ми не обмежуємося програмуванням тільки на PHP, але все ж саме в цій галузі вдалося завоювати провідні позиції на вітчизняному ринку. У штаті компанії працюють відповідальні фахівці від Junior до Senior, формуючи проектну групу під кожен проект, залучаючи досвідчених співробітників, перевірених часом і проектами.

Ознайомитися з прикладами і портфоліо компанії по Symfony можна на сторінці роботи. Також можуть надаватися приклади коду за запитом клієнта.

Готові вас проконсультувати, звертайтеся!

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»