ua
ua

Проектування

Дослідження
UX взаємодія
Веб-інтерфейси
Мобільні інтерфейси
Динамічний прототип
Юзабіліті тестування
A/B-тестування

Дизайн

Дизайн сайту
Дизайн додатку
Іконки
Дизайн банерів

Тестування

Ручне тестування
Selenium-тести
Тестування навантаження
Тестування безпеки

Консалтинг

Наша команда професійно консультує в області розробки сучасних веб та мобільних рішень.

Створення сайтів та додатків на PHP

Наша команда розробляє та підтримує великі сайти та додатки на PHP та його популярних фреймворках: SymfonyLaravel і Yii.

Чому PHP?

 • Універсальність. Мова програмування PHP — крос-платформна, що дозволяє створювати і використовувати PHP програми та файли на різних операційних системах.
 • Безкоштовне поширення. Проекти на PHP мають відкритий вихідний код, а значить, доступні для розробників з усього світу.
 • Гнучкість і потужність. На PHP побудовано багато CMS (Сontent management system) і фреймворків — це відмінний приклад гнучкості і потужності. Цією мовою написані такі популярні фреймворки як Laravel, Symfony, Yii, а також CMS Drupal, Magento, WordPress, якими активно користуються веб-розробники, і які отримали визнання у всьому світі. Оскільки РНР — це скриптова мова, то вона відрізняється надзвичайною гнучкістю щодо потреб веб-розробника. Більш того, варто відзначити, що добре структуровані додатки РНР легко розширюються в міру потреби.
 • Простота. Фундаментальна перевага PHP перед іншими мовами, які використовуються в веб-технологіях — це простота: вона легка в освоєнні на всіх етапах розробки проекту. Веб-розробники без проблем можуть швидко створювати динамічні сторінки і системи різної складності, які орієнтовані на вирішення різноманітних задач.
 • Спільнота. Має хорошу підтримку спільноти програмістів.
 • Продуктивність. При правильній архітектурі проекти можна оптимізувати під великі навантаження, навіть понад 1 мільярд користувачів в день. Однією з переваг PHP вважається підтримка широкого кола БД. Створити скрипт, який буде використовувати БД — дуже просто. Для цього можна використовувати розширення для окремої бази даних (таке як MySQL), під’єднатися до будь-якої БД за допомогою розширення ODBC і т.д.
 • Додатки. За допомогою використання мови програмування PHP було розроблено велику кількість додатків, які застосовуються в різних соціальних мережах, порталах та інтернет-магазинах:
 •  системи для проектів e-commerce, наприклад, OpenCart, Magento і т.д .;
 •  CMS, наприклад, Drupal та WordPress;
 •  форумні движки, такі як, phpBB, Invision Power Board, SMF;
 •  утиліти адміністрування СУБД, наприклад, phpMyAdmin, phpPgAdmin, Adminer;
 •  галереї зображень, наприклад, 4images і Gallery Project;
 •  вікі-движки — MediaWiki і DokuWiki.

Наші фахівці мають великий досвід в сфері веб-розробки і, зокрема, роботи з мовою програмування PHP та її популярними фреймворками, такими як Laravel, Symfony і Yii. На вітчизняному ринку саме PHP займає провідні позиції, але це не означає, що ми використовуємо в роботі над проектами тільки цю мову програмування. У нас укомплектований штат першокласних фахівців від рівня Junior до Senior. Над кожним проектом працює окрема група розробників, тим самим, забезпечуючи якість роботи на всіх її етапах.

З прикладами проектів на мові програмування PHP та з портфоліо компанії SECL Group можна ознайомитися в розділі роботи.

Готові вас проконсультувати 😉

Більше про нас?
Компанія
Більше кейсів?
Роботи
Є проект?
Контакти
Канада

240 Richmond Street W
Toronto ON M5V 1V6
+1 (647) 946-92-12

США

3524 Silverside Road
35B, Wilmington,
Delaware 19810-4929
+1 (929) 237-12-11

Україна

79039, м. Львів,
вул. Дмитра Бортнянського, 23
+380 (44) 389-90-39

Copyright © 2005 – 
2024
, ГК «SECL Group»